Medzi zvieratami je akosi čoraz viac zlodejov. A zdá sa, že si obľúbili topánky. Ak by si niekto myslel, že kradnú len ľudia, tak to nie je pravda. Nedávno sme písali o líške, ktorá nakradla viac ako 100 topánok a tentokrát ide o rovnakú záľubu kocúra menom Jordan. Tento kocúr z Altoony v štáte Pensylvánia si zaľúbil topánky svojich blízkych i vzdialenejších susedov.

Jordan priniesol domov pred dvere svojich majiteľov dokopy už vyše 50 topánok. Prekvapuje ich niekoľkými kúskami obuvi každé ráno. A zdá sa, že toto zviera je na svoje úlovky patrične hrdé, čo uvidíte aj na fotografiách. Vzhľadom k tejto jeho činnosti sa rozhodli majitelia kocúra založiť facebookovú skupinu, kde zdieľajú najnovšie nakradnuté topánky ich miláčika, aby sa čo najskôr vrátili k ich pôvodným majiteľom. A keďže chceli mať majitelia čo najlepší prehľad o Jordanovom pohybe, tak jej pripevnili GPS, aby videli kadiaľ zviera chodilo. Napokon zistili, že Jordan prejde za noc aj viac ako 11 kilometrov!

A takto vyzerajú niektoré z ciest Jordana:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.