Jedlo už dávno nie je len o tom, aby chutilo. Čoraz viac sa dostáva do popredia aj jeho výzor. Ak je na pohľad vábne, tak je aj väčšia šanca, že vám dané jedlo ulahodí. Nuž a ani vajíčkové raňajky nemusia byť bežnými. Iba 21-ročná Michele Baldini z Mexika, ktorá študuje medicínu vám ukáže, čo všetko možno z vajec vytvoriť.

Všetko to začalo asi pred 4 rokmi. „Jedného dňa som videla symbol jin a jang vo vyprážanom vajíčku a rozhodla som sa to odfotografovať. Na moje prekvapenie to vyšlo celkom dobre! Potom som si stále vymýšľala obrázky, ktoré by sa dali urobiť pomocou vyprážaných vajíčok,“ vysvetlila Michele. A jej výsledky práce sú skutočne skvelé.

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.