Milena Diekmann je 17-ročná kaderníčka, ktorá sa všetko naučila sama. Mladá tínedžerka bola veľmi inšpirovaná dlhými vlasmi, a preto z nich začala vytvárať krásne vzory. Vlasy totiž považuje za nádherné plátno, na ktorom vytvára očarujúce vzory. Účesy, ktoré robí, pripomínajú háčkované či pletené vzory. A je sa na čo pozerať, prípadne sa inšpirovať.

Mladá žena povedala, že vždy si užívala dlhé vlasy a rada ich zaplietala. Zrazu jej však došli nápady a to jej vnuklo nápad, aby začala experimentovať s komplexnými a neobvyklými štýlmi. Techniky, ktoré využíva sú skutočne náročné. Milena pri svojej tvorbe využíva parochne, aby si svoje zručnosti v pletení na nich vyskúšala a keď je účes pripravený, vyskúša si parochňu na sebe. Jej snom je stať sa jedného dňa veľmi slávnou osobou a upravovať vlasy celebritám alebo pracovať ako svadobná stylistka.

Jej tvrdá práca a talent si však už teraz vyžiadali veľkú pozornosť. Na Instagrame si získava stále viac fanúšikov a všimli si ju aj populárni influenceri, niektorí slávni ľudia či predstavitelia rôznych značiek krásy. Priznáva, že je to tvrdá práca, ktorá si vyžaduje veľa dennej inšpirácie, dobrého plánovania, elánu a tréningu, ale nakoniec to všetko stojí za to. A aj keď sa začala týmto špeciálnym účesom zaoberať len minulý rok, tak jej práca je už teraz skutočne kvalitná.

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.