Je neuveriteľné, akí dokážu byť ľudia bezcitní. A častokrát si svoju zlosť alebo nenávisť vylievajú na nevinných zvieratách. No na druhej strane existujú aj úžasní ľudia, ktorým ich osud ľahostajný nie je a pomáhajú ako sa dá.

Niekedy vás udivuje, prečo ľudia minú stovky eur, aby kúpili špeciálne odchované psy, ktoré vyhovujú presným preferenciám. No na druhej strane niekde v nadmerne preplnených rôznych útulkoch existuje mnoho psov, ktoré by dali všetko za vašu lásku a starostlivosť.

Zoznámte sa s Lunou, ktorá je toho dokonalým príkladom. Jej obrázky boli zdieľané používateľom Imgur BittersweetSymphony, ktorý zachránil Lunu z ulice. Vyzerala zle a takmer nebolo poznať, že je to husky. Podľa záchrancu Luna nie je prvým šťastným psíkom, ktorý dostane druhú šancu. „Mám 7 psov a 5 z nich pochádzajú z ulice,“ povedal. „Vlani som mal okolo 25 psov a všetci boli adoptovaní.“

Pozrite sa, ako vyzerala Luna pred 8 mesiacmi:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

A takto vyzerá dnes:

Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.