tumblr_n8opc2pkpk1rhavdko2_r1_1280

Blue Ear je superhrdina, ktorý sa objavil v komixoch spoločnosti Marvel . Spoločnosť vytvorila tohto superhrdinu z jediného dôvodu a tým bol chlapec menom Anthony Smith.

Anthony totiž ťažko počuje a chlapcovi v jeho veku robilo veľký problém nosiť nepekné načúvacie zariadenie do školy medzi kamarátov. Argumentoval to tým, že “ ani superhrdinovia nenosia načúvacie zariadenia „ .

Anthonyho matka sa teda rozhodla kontaktovať spoločnosť Marvel Comics  a nemohla sa dočkať viac pozitívnej odpovede ako v podobe komixu, kde superhrdina Blue Ear zachraňuje svet pomocou načúvacieho zariadenia kedže je z 80% hluchý a rovnako ako Anthony je ešte dieťa.

zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.