Určite všetci tí, ktorí máte domáceho miláčika, viete aké ťažké je urobiť fotografiu, na ktorej sa nehýbe. A čím viac psíkov, tým je to ťažšie. Nuž ale pre psie centrum Woofpack, v ktorom sa starajú o psíkov, to nie je žiadny problém aj napriek tomu, že sa starajú o desiatky psov. Prevádzkujú ho talentovaní tréneri Sandra a Jose. Tí okrem toho, že sa o nich starajú, dokážu tiež priam nemožné. Ide o to, že pre nich nie je problém vyfotografovať aj niekoľko desiatok psov naraz. 

Pozrite si tieto úžasné skupinové fotografie, pri ktorých aj ťažko uveriť, že sú skutočné!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.