Gorila zdieľala dojímavý okamih s matkou a jej dieťaťom v zoo. Tento moment dvoch ľudí a jedného zvieratka dokáže roztopiť aj tie najchladnejšie srdcia. Všetko sa to odohralo v zoologickej záhrade Franklin park v Massachusetts, ktorú Emmelina navštívila so svojim päťmesačným synom Canyonom.

Foto od youtube

Spoločne navštívili výbeh pre gorily a hneď po ich príchode si s malým chlapčekom vytvorila gorila Kiki zvláštne puto. Kiki podišla ku sklu a zdieľala krásne okamihy spolu s matkou a jej malým synom. „Jej tvár bola taká zamilovaná. Ukazovala svojmu dieťaťu moje dieťa. Bola som v úžase. Pokúšala sa pohladiť môjho syna cez sklo a chytiť jeho ruku. Bolo vidieť emóciu v jej očiach,“ povedala k vzácnemu okamihu Emmelina.

Emmelinin manžel natočil tento krásny okamih a zdieľal ho na internete. Odvtedy ho prezdieľali aj svetové média a stal sa z toho virál. Matka malého chlapčeka sa vyjadrila, že sa nemôže dočkať, keď bude môcť znovu navštíviť zoo a vidieť Kiki. „Bol to obrovský zážitok a niečo nádherné. Dokonca aj ľudia nám hovorili, že sú radi, že mohli niečo také vidieť, pretože to bolo podľa nich to najkrajšie, čo kedy sledovali,“ povedala Emmelina. 

Viac si už pozrite na videu:

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.