Život je veľmi nevyspytateľný a niekedy má pre nás pripravené zvláštne osudy či príbehy. A jeden z takých vám teraz priblížime. Genevieve Purintonová mala iba 18 rokov, keď v roku 1949 porodila svoje jediné dieťa, dcéru. No vtedy ešte nevedela, aká strašná správa ju čaká. Po pôrode jej totiž oznámili, že dieťa zomrelo.

Teraz táto žena menom Purinton má už 88 rokov a kvôli svojej starobe sa nedokáže o seba postarať sama, preto žije v zariadení Tampon na Floride. Jej osem súrodencov už zomrelo a ani v tom najlepšom sne netušila, že ešte má nejakú rodinu. No také niečo čakať naozaj nemohla. Jedného dňa dostala pozdrav od ženy menom Connie Moultroup. Práve jej údajne mŕtva dcéra.

Foto od youtube

Na kartičke žena uviedla, že je Purintonova dlho stratená dcéra. Čo znelo neuveriteľne. Avšak, ešte ani doteraz nikto netuší, prečo vtedy v nemocnici žene oznámili, že jej dieťa zomrelo. Connie sa vyjadrila, že jej adoptívna matka zomrela už v čase, kedy ona mala iba 5 rokov.

Počas všetkých tých rokov Connie fantazírovala o svojej ozajstnej biologickej matke a stále na ňu myslela, akoby tušila, že niekde žije a čaká na ňu. Až napokon dostala od svojej 50-ročnej dcéry vianočný darček a tým bola DNA súprava. A aj vďaka tomuto sa napokon dopátrala k mene svojej biologickej matky. Napokon, po neuveriteľných 69 rokoch odlúčenia a s myšlienkou starenky, že žiadnu dcéru nemá, sa napokon stretli. A niet divu, že to bol ohromne emocionálny moment. Navyše, starká okrem odopretej dcéry zistila, že má vnučku a dve pravnučatá. Tento príbeh mal nakoniec predsa len šťastný koniec.

Pozrite si aj toto emotívne video, ktoré obletelo svet:

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.