Nuž, zázraky sa stávajú, no nikdy nás neprestanú udivovať. Keď mačka Fluffy dorazila na zvieraciu kliniku, nevyzerala vôbec dobre, bola na pokraji smrti. Bola nájdená v Montane absolútne nehybná a kompletne zamrznutá – doslova pokrytá snehom i ľadom. Človek by si pomyslel, že už jej niet pomoci, no veterinári sa tejto možnosti odmietli vzdať. Okamžite začali s oživovaním.

Foto od boredpanda

Dr. Jevon Clark z kliniky Kalispell povedala, že nameraná telesná teplota mačky bola taká nízka, až ju nedokázal zaznamenať ani teplomer. Aj po dvoch hodinách zohrievania teplou vodou a prikrývkami bola teplota stále príliš nízka. Až po niekoľkých ďalších hodinách nakoniec začala stúpať. Hodnoty sa napokon podarilo dať do normálu a toto zvieratko sa zázračným spôsobom uzdravilo.

Foto od boredpanda

„Nikdy som niečo také nevidela,“ povedala Dr Clark. „Bola absolútne celá uviaznutá v ľade,“ dodala. Fluffy je už plná života a svoj život si opäť užíva doma so svojimi majiteľmi.

Foto od boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.