Mnohí možno neveria predpovediam veštice zvanej Baba Vanga, ktorej však už mnohé predpovede vyšli. A ak ste si mysleli, že po roku 2020 už nemôže prísť nič horšie, tak sa zrejme veľmi mýlite. Teda aspoň podľa tejto nevidiacej Bulharky, ktorá zomrela ešte v roku 1996 a predpovedala, že rok 2021 bude minimálne rovnako zlý ako 2020.

Foto od Wikimedia

Pre tých, ktorí neviete kto Baba Vanga je, tak ide o nevidiacu ženu, ktorá opustila tento svet ešte v minulom storočí, presnejšie v roku 1996. Ešte v minulosti však správne predpovedala napríklad černobyľskú katastrofu, 11. september, rozmach ISIS a dokonca aj samotný Brexit. A pred smrťou stihla vysloviť svoje predpovede pre rok 2020. Pravdou však je, že niektoré sa nepotvrdili. Pakistan, Čínu, Japonsko a Aljašku nezasiahlo obrovské tsunami a nezomrelo ani 400 ľudí pri zemetrasení v Ázii. Avšak, až 85% z jej známych predpovedí sa doteraz potvrdilo.

Správne odhadla, že Donald Trump bude mať ťažký rok, no zároveň povedala aj to, že ochorie a stratí sluch v tomto roku 2020. A čo sa týka roku 2021, tak samotná Baba Vanga povedala, že tam vidí veľa katastrof a katakliziem. Povedala: „Ľudstva sa zmocní mocný drak, spoja sa traja obri a niektorí ľudia budú mať v rukách červené peniaze“. Nuž, každý nech si tieto slová vyloží ako chce. Ďalej ešte dodala, že prídu ťažké časy a ľudí rozdelí ich viera.

Foto od Wikimedia

Jedným z pozitív tohto roka je, že došlo k vývoju najrýchlejšie vakcíny na svete. A ak sa potvrdia slová Vangy, tak v roku 2021 by mal byť vynájdený liek na rakovinu. „Príde deň, keď bude rakovina spojená so železnými reťazami,“ povedala. Vyjadrila sa aj ak pohonným hmotám: „Produkcia benzínu sa zastaví a zem bude odpočívať“. A mala pravdu. Verila tiež v to, že ľudia v najbližších 200 rokoch nadviažu kontakt s mimozemšťanmi. „Bude objavený život vo vesmíre a zrazu bude jasné ako sa začal život na Zemi,“ povedala.

Vývoj svetových udalostí predpovedala Baba Vanga až do roku 5079.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.