Často zabúdame na to, v akom úžasnom svete žijeme. V dnešnej hektickej dobe totiž človek ľahko prehliadne aj tú krásu, ktorú nám tento svet ponúka ako na dlani. Dnes sa však pozrieme na tú neviditeľnú respektíve nepovšimnutú stránku veci. Ponúkame vám niekoľko fascinujúcich záberov, ktoré vám ukážu iný pohľad na tento svet.

Keď je dosť zima na to, aby bolo vidieť melódiu

Dúhový mrak spozorovaný z balkóna

Západ Slnka z vesmíru

Geneticky modifikované biele krvinky

Ľadovec, ktorý vyzerá ako namaľovaný

Páv albín

Ľadovcové gule na pláži

Diaľnica do neba – úkaz vytvorený lietadlom odlietajúcim z letiska

Keď je umelcom mraz

Slnko takýmto spôsobom osvetlilo cestu

Pistácie

Motýľ s priesvitnými krídlami 

10 000 rokov starý ľadovec

Kone v lietadle

Niektoré rybie šupiny sú vhodné na liečenie popálenín a diabetických rán. Materiál získava vlastné telové bunky a nakoniec sa mení na živé tkanivo

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.