Ak by o tomto natočil Walt Disney animovaný film zarobil by milóny !  O niekoľkých nevšedných zvieracích kamarátstvach sme vám už na ZaujimavySvet.sk rozpovedali avšak toto priateľstvo je nevšedné hlavne tým, že sa jedna o dvoch predátorov – vlčicu a medveďa.

1

Deň za dňom môžete vidieť túto dvojku ako sa stretne po dni, ktorý strávili predovšetkým lovením. Čo je však ešte viac zaujímavé je to, že sa navzájom o ulovenú korisť rozdelia.

2

 

 

3

 

 

Autorom unikátnych fotografií je Lassi Rautiainen a zachytila ich v neúprosnej divočine severného Fínska.

4

 

 

“ Nikto konkrétne nevie ako sa táto dvojka dala dokopy, ja si myslím, že obaja boli ešte mladí keď sa stretli a nevedeli ako prežiť osamote v divočine“  Hovorí autorka fotografií pre dailymail.

 

5

 

 

zdroj

Autor Fotografií:: Lassi-rautiainen/ WildFinland

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.