Jeden múdry muž raz povedal, že by sme nemali ľutovať svoju minulosť, ale poučiť sa z nej. Ľudia, ktorí majú niečo také trvalé ako tetovanie, však túto múdrosť len ťažko dokážu oceniť, pretože niektoré chyby sa človeku, ktorý ich má, neustále pripomínajú. My sme si istí, že väčšina ľudí sa zo svojich chýb poučí, ale známe príslovie hovorí: „Dvakrát meraj a raz rež.“

1. Melanie Griffith

Photo by BrightSide
Photo by BrightSide

Melanie Griffithová bola 18 rokov vydatá za Antonia Banderasa, ale napokon sa rozišli. Melanie mala na pravom bicepe stále vytetované meno svojho bývalého manžela. Nie je prekvapením, že Griffith sa rozhodla tetovania zbaviť. Najprv sa ho snažila zakryť mejkapom alebo oblečením, ale nakoniec atrament odstránila pomocou laserového ošetrenia.

2. Kelly Osbourne

Photo by BrightSide

Kelly Osbourne mala predtým na tele viac ako 15 tetovaní. Celebrita sa však rozhodla, že niektoré z nich boli chybou a začala sa ich zbavovať. Jedným z prvých tetovaní, ktoré sa rozhodla odstrániť, bola klávesnica na pravom predlaktí.

3. Demi Lovato

Photo by BrightSide
Photo by BrightSide

Speváčka si raz nechala na zápästie vytetovať pery, ktoré zobrazovali líca jej priateľa. Podľa Demi si ho nechala vytetovať len tak pre zábavu. Neskôr sa však rozhodla zakryť ho tetovaním ruže, ktoré Demi považuje za veľmi krásne.

4. Jessica Alba

Photo by BrightSide

Podľa herečky ľutuje dve zo svojich tetovaní: mašľu uprostred spodnej časti chrbta a kvety uprostred krku. Kvety si nechala vytetovať, keď mala 17 rokov, a veľmi ju to irituje.

5. Iggy Azalea

Photo by BrightSide

Keď bola speváčka vo vzťahu s Rakimom Mayersom (jeho umelecké meno je A$AP Rocky), nechala si na tri prsty vytetovať slová „Live Love A$AP“, čo bol názov mixtapeu jej vtedajšieho priateľa. Neskôr sa pár rozišiel a Iggy sa rozhodla atramentu zbaviť. Najprv si ho nechala zakryť iným tetovaním, ale nakoniec si ho nechala odstrániť.

6. Ariana Grande

Photo by BrightSide

Tetovanie na dlani Ariany Grande sa stalo predmetom mnohých internetových diskusií. Pri príležitosti vydania piesne 7 Rings si speváčka nechala vytetovať japonské znaky, ktoré mali byť preložené ako názov piesne. Arianini fanúšikovia si však všimli, že v tetovaní je chyba. V japončine by sa znaky dali preložiť ako „malý gril“. Pokúsila sa dať si tetovanie opraviť, ale nevyšlo to.

7. Kaley Cuoco

Photo by BrightSide

Po svadbe s Ryanom Sweetingom sa herečka rozhodla nechať si na chrbát vytetovať dátum ich svadby v rímskych čísliciach. Pár sa však rozviedol a Kaley sa rozhodla nechať si ho prekryť molou. Herečka prezradila, že toto tetovanie dátumu oľutovala. Žartovala, že dizajn mole bola prvá vec, ktorú si vybrala v tetovacom salóne. Povedala však aj to, že sa jej páčilo, že mole priťahuje svetlo, čo je podľa jej slov pre ňu symbolické.

8. Nicole Richie

Photo by BrightSide

Nicole ľutuje niekoľko svojich tetovaní vrátane kríža na chrbte a nápisu „Richie“ na krku, ktoré si dala urobiť v 19 rokoch. Podľa herečky si zatiaľ nechala odstrániť len tetovanie kríža.

9. Justin Bieber

Photo by BrightSide

Spevák má na zápästí vytetovaný portrét svojej bývalej priateľky Seleny Gomez, ktorého sa stále nevie poriadne zbaviť. Justin hovorí, že sa pokúsil zakryť jej tvár nejakým tieňom, ale ľudia ju stále spoznávajú.

10. Nicki Minaj

Photo by BrightSide

Ako tínedžerka si speváčka nechala vytetovať 6 čínskych znakov a teraz to ľutuje. Nicki o tom hovorí takto: „V šestnástich rokoch nemáte predstavu, čo si chcete dať na telo. Musíte počkať aspoň do 21 rokov a rozhodnúť sa.“

11. Mark Wahlberg

Photo by BrightSide

V 90. rokoch mal Mark Wahlberg na bicepse dve tetovania. Jedným bol portrét Boba Marleyho a druhým jeho iniciály a priezvisko. Herec raz povedal, že tieto tetovania boli pre neho dôležité, ale v roku 2000 si ich dal odstrániť. Podľa jeho slov nechcel, aby si tetovania nechali robiť jeho deti. Okrem toho sa mu nepáčilo tráviť hodiny v maskérskom kresle na pľaci, keď sa ich snažili zakryť.

12. Eva Longoria

Photo by BrightSide

Po rozchode s manželom Tonym Parkerom mala Eva Longoria stále niekoľko tetovaní, ktoré jej ho pripomínali. Išlo o dátum ich svadby vytetovaný na jej zápästí, „deviatku“ na zadnej strane krku (čo znamenalo Parkerovo číslo dresu) a Parkerove iniciály vytetované na skrytejšom mieste. Pred niekoľkými rokmi si ich herečka dala všetky odstrániť a radila, aby si tetovania nedávali ľudia robiť, pretože proces odstraňovania môže byť veľmi bolestivý.

13. Jessie J

Photo by BrightSide

Jessie často nosí oblečenie s vysokým pásom, aby zakryla tetovanie na boku, ktoré veľmi ľutuje. Faktom je, že si nechala vytetovať verš zo svojej piesne, ktorý však bol nesprávne napísaný.

Zdroj

Barbora Piatková
Ahojte, volám sa Barbora a som študentkou informatiky na Masarykovej univerzite v Brne. Rada objavujem nové veci, športujem, trávim čas v prírode a nepohrdnem ani dobrým jedlom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.