1. Týpek so zvláštnym ruksakom

Šla som na rande s mužom, ktorého som stretla na Tindri. Vyzeral byť celkom fajn. Stretli sme sa v parku a keď som ho zbadala, všimla som si, že má na chrbte fakt veľký batoh. Na konci rande som sa ho, samozrejme, opýtala, čo v ňom má. Povedal, že je to tajomstvo, ale aj tak mi to ukáže. Skryli sme sa za strom, otvoril batoh a ukázal mi asi milión plyšových divných opíc. Bola som šokovaná, najmä keď povedal: “Spia so mnou každú noc. Aj ty môžeš.” A čo je horšie, niekedy ho stretávam v parku s tým čudným ruksakom.

2. Podvodník s veľkými očakávaniami

Nielenže chlap, s ktorým som sa stretla, nebol chlap z fotiek. Povedal mi, že vyzerám inak ako na fotkách a ponúkol mi peniaze na benzín, aby som odišla.

Raffael Herrmann / cc0.photo

3. Naplánovaná budúcnosť

Celé rande mi dával ruku na tú moju a vždy, keď som ho chcela napomenúť, odbil ma slovami: “Si taká krásna.” Požiadal ma, aby som sa postavila a otočila sa, aby si ma mohol prezrieť, a aby som sa nevyjadrovala k politike. Keď som sa opýtala, aké má na tento týždeň plány, povedal, že ma predstaví rodičom a možno sa začne obzerať po spoločnom bývaní. Vyhla som sa puse na dobrú noc a niekoľko týždňov po tom som dostávala správy plné emocionálnych výlevov.

4. Ten s dlhým vedením

Šli sme na rande, ktoré bolo celkom fajn, ale už som sa s ním nechcela stretnúť. Cez prázdniny mi stále vypisoval a pýtal sa, kedy sa vrátim. Vyšla som s pravdou von a povedala mu, že už sa nechcem stretnúť, a to spôsobilo, že si ma pridal do priateľov na všetkých sociálnych sieťach. Dokonca poslal kvety do školy, kde učím, čo bolo dosť strašidelné, keďže som mu nikdy nepovedala, kde pracujem. Zablokovala som si ho a nejaký čas som nechodila na Tinder stretnutia.

5. Záhadná taška

Stretla som s chlapcom a vyzeralo to, že sme si sadli. Šli sme na rande, nachvíľku zmizol a vrátil sa s malou taštičkou. Zdalo sa, že bola plná skla, ale potom mi to došlo. KOKAÍN, v taške mal kokaín. Slušne som jeho ponuku odmietla a pri najbližšej príležitosti som odišla.

6. Akože pán Grey

Zobral ma do kina na 50 odtieňov sivej a uprostred jednej zo sexuálnych scén sa ma hlasným tónom opýtal, či by som mu dovolila robiť rovnaké veci. Hneď som vzala nohy na plecia.

7. Vstal a odišiel

Stretla som sa s chlapcom, ktorý bol na víkend v meste. Šli sme do kina a po dvoch hodinách filmu vstal a odišiel. Napísala som mu, či je v poriadku. Uistil ma, že je v pohode a o pár minút sa vráti. Prešlo 20 minút a stále nechodil, tak som mu napísala, že ak sa necíti dobre, môžeme odísť. Ukázalo sa, že odišiel z kina, šiel naspäť do hotela, zbalil si veci a odišiel. Vraj nebol pripravený na také množstvo “kontaktu”. Takže som sa v kine rozplakala a musela ísť pešo sama do hotela. Už nikdy nepôjdem do kina.

Razgrad / Wikimedia Commons

8. Delenie účtu

Stretli sme sa v kaviarni. Objednala som si latté, on si objednal kávu a šesť predjedál. Keď mu priniesli posledný tanier, ponúkol mi, ale ja som odmietla. Keď čašník doniesol účet, opýtal sa ma, či pôjdeme na polovicu. Myslela som, že žartuje. Nič z jeho jedla som si nedala a účet bol vyše 84 €. Keď som si uvedomila, že nežartuje, povedala som mu, že nezaplatím polovicu, pretože som si nedala ani kúsok z jeho jedla. Na to mi povedal: “A? Ty si sa tak rozhodla.” Nechala som mu 8 € a odišla som.

9. Vymetačka rozlúčok so slobodou

Stretol som sa s ňou v bare, chvíľku pred tým, ako sme mali ísť na šou. Zistila, že je tam práve rozlúčka so slobodou, tak sa k nim pridala. Šiel som na toaletu a keď som sa po piatich minútach vrátil, bola taká opitá, že nevládala stáť. Samozrejme, zo šou nič nebolo a musel som ju zobrať k sebe, pretože som nevedel, kde býva. Spala v mojej posteli, kým ja som v polovici januára spal na tvrdej a studenej podlahe. Na druhý deň mi napísala, či dáme aj druhé rande.

10. Videl duchov

Moje najhoršie Tinder rande bolo vlastne moje prvé. Chalan bola zlatý a milý, ale asi sme toho prezradili jeden druhému až príliš veľa. Povedal mi, že vidí duše a rozpráva sa s mŕtvymi ľuďmi. Na oplátku som zmizla a už nikdy ma nevidel.

11. Názor, na ktorý sa nikto nepýtal

Rozhodli sme sa stretnúť a poprosil ma, či by som poňho prišla, pretože nemá auto.. to som mala brať ako varovanie. Šla som teda poňho a prvá vec, ktorú spravil, bolo, že mi potľapkal po bruchu a povedal: “Trošku si to prehnala s pivom, čo? Ak budeme randiť, musíš trošku schudnúť.” Vyhodila som ho a šla som si kúpiť zmrzlinu.

12. Rozprával o jeho predošlom rande

Našla som na Tindri milého chlapca, ktorý býval len pár ulíc odo mňa. Stretli sme sa uňho a začal sa správať zvláštne. Ukázalo sa, že si o mne všetko pozisťoval. Povedal, že bol pred pár týždňami na rande s mojou kamoškou. Celú noc rozprával len o tom, aké skvelé rande to bolo. Predpokladám, že mu neodpisuje, pretože ma požiadal, aby som jej povedala, nech mu odpíše. Na druhý deň mi napísal, či som jej to už povedala. Už si ho blokla na všetkých sociálnych sieťach.

13. Padla mu do oka čašníčka

Trochu sme si najprv písali, a potom sme sa dohodli, že skočíme na pár pohárikov. Samozrejme, prišiel neskoro a nevedel ma nájsť (aj keď popri mne dvakrát prešiel). Keď si konečne prisadol, objednali sme si drinky a začal flirtovať s čašníčkou. Ešte sme ani nedopili prvý pohárik a vyhlásil, že medzi nami nie je chémia. Hodila som do seba zvyšok pohárika a popriala mu s čašníčkou veľa šťastia. Uškľabil sa a povedal, že si myslí, že u nej má šancu.

14. A nakoniec imitátor Clarka Kenta so zaujímavými cieľmi

Prišiel v kostýme Supermana – biela košeľa na tričku Supermana, Kentov účes a okuliare – a zobral ma na suši (aj keď som mu niekoľkokrát povedala, že som vegetariánka). Počas večere na mňa vylial saké a vytiahol foťák, aby mi ukázal fotky z výletu z Európy.. s jeho mamou. Celý večer zakončil po ceste domov hláškou, že chce mať vzťah ako Leo a Kate v Titanicu.

Piqsels

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.