53-ročný muž z okresu Orange County v Kalifornii si postavil súkromnú kaviareň priamo na svojom dvore a spojil tak príjemné s užitočným. Šikovný muž si počas svojho voľného času za niečo viac ako tri mesiace vybudoval svoju vysnívanú kaviareň s názvom La Vida. A namiesto toho, aby vyhodil všetky nepoužité veci zo svojich predchádzajúcich zamestnaní, dal im nový účel.

O otcov projekt sa so svetom podelila jeho dcéra. Tá neskrývala nadšenie a ani ľudia, ktorí to videli nie. Jej príspevok sa okamžite stal virálnym s množstvom odoziev. Ak sa chce a nechýba ani šikovnosť, všetko sa dá. Zdá sa, že v týchto vírusových časoch sa so záhradnými projektmi akoby roztrhlo vrece. Avšak, nie je to na škodu, pretože sa môžete inšpirovať.

Pozrite si na fotografiách celý proces stavania súkromnej kaviarni na záhrade:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.