rakovina
Foto: Pixabay

Za posledných 10 rokov  prišlo do nemocnice pre liečbu rakoviny Guangzhou Fuda  viac ako 30 000 zahraničných pacientov aby vyhľadali  liečbu, ktorá efektívne vylieči viac ako 1000 pacientov ročne. Mnohým z týchto pacientov odporučili „zmieriť sa s osudom“ kedže v ich  krajine ich vyliečiť nedokázali.

Nemocnica vylieči oveľa vyššie % pacientov ako zahraničné nemocnice. Aj napriek tomu bohatí číňania vyhľadávajú cestujú za liečbou do Spojených Štátov. Xu Kecheng, riaditeľ nemocnice, vysvetlil, že zámerom nemocnice nie je narozdiel od iných zariadení radikálne napádať nádor ale zameriavajú sa skôr na posilnenie celkového imunitného systému. 

Liečbu praktikujú pomocou tzv. kryoterapie, ktorá spočíva vo vystavení tela extrémne nízkej teplote. Nemocnica má najvyšší počet prípadov liečenia kryoterapiov na svete.  Rovnako liečba spočíva aj v tzv. NanoKnife chirurgií, čo je nová liečebná metóda rakoviny pomocou elektrického prúdu.  Tým, že sa využije elektrický prúd nedochádza k poškodeniu ciev a tkanív ako pri metóde kedy sa nádor zohrieva, čo so sebou nesie mnohé riziká.

Takáto procedúra výjde na približne 23 000 EUR. Až 40% miest v nemocnici zaberajú zahraniční pacienti prevažne zo Stredného Východu a Východnej Európy.

 

zdroj

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.