Istej žene sa podarilo natočiť desivý moment, keď sa dva rybári priblížili nebezpečne blízko k obrovskému vodnému otvoru. Flo Neilson bola práve na prechádzke so svojimi psíkmi, keď zbadala obrovský prepad s vodou padajúcou do obrovskej, vyše 20 metrov hlbokej nádrži Ladybower, ktorá sa nachádza v Derbyshire.

Už len samotný pohľad na takéto zvláštne vodné dielo je pre tých, ktorí nevedia o čo ide, tak trochu desivý. No neskôr si všimla ešte niečo. V tesnej blízkosti tohto prepadu sa pohybovali dvaja muži v dvoch malých plavidlách. Úplne ohromená tým, čo videla, začala celú situáciu natáčať. „Zdalo sa mi, že plávajú priamo k diere. Vyzeralo to ako nebezpečná a riskantná situácia, no neskôr mi bolo jasné, že svoje lode ovládajú dobre a čoskoro sa vzdialili od otvoru,“ povedala prekvapená žena.

Toto zaujímavé video vyvolalo vlnu rôznych reakcií, pričom množstvo ľudí ho komentovalo, keďže to nie je pohľad, ktorý vidíte každý deň.
Ľudia, ktorí očividne vedia o týchto zvláštnych vodných útvaroch viac, taktiež komentovali video. Jeden z komentujúcich napísal: „Voda padá asi 60 metrov, potom sa otočí o 90 stupňov a tečie ďalej do rieky.“ Iný nás chcel ľudí upokojiť a informovať, že to nie je také hrozné, ako to vyzerá. Ďalšia osoba našťastie objasnila, že rybári nikdy neboli v nebezpečenstve, takže o ich osud sa nemusí nikto báť. Chlapi na videu používajú v skutočnosti plavákové trubice, nie člny. Ich nohy sú pod vodou. Nosia rovnaké plutvy ako potápači.

Severn Trent, ktorý je vlastníkom nádrže, sa nechal počuť: „Žiadame, aby sa ľudia vzdialili od otvoru, resp. sa tejto oblasti úplne vyhli a zostali tak v bezpečí.“

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.