Laurenda Marie, svadobná fotografka so sídlom v západnom Michigane, má v sebe akúsi éterickú disneyovskú princeznú, ktorá láka bytosti z okolitých lesov a lúk. A nestalo sa to raz.

Takmer presne pred rokom sa Laurenda stala virálnou pre jej svadobné fotografovanie s jeleňom. Nie, jeleň nepodpísal žiadnu zmluvu, k fotografovaniu sa pridal úplne sám. Rozkošné obrázky s nezabudnuteľným zvieraťom boli mnohokrát zdieľané na rôznych sociálnych sieťach. Tentokrát to bol motýľ, ktorý sa rozhodol obohatiť svadobné fotografovanie. Fotografka sa domnieva, že motýľom bola nevestina babička, ktorá tento svet opustila nečakane, ešte pred svadbou. Navyše išlo o motýľa, ktorý bol vždy jej obľúbený.

Motýľ bol veľmi trpezlivý a s párom strávil približne hodinu. Existujú aj ľudia, ktorí tvrdili, že sú to len dotvorené zábery a nie je na nich skutočný motýľ, avšak to nie je pravda. Skutočne ide o živého a krásneho motýľa. A ako teda vyzeralo fotografovanie s ním si už pozrite na nasledujúcich záberoch:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.