Tí ľudia, ktorí majú dnes 40 a viac rokov si určite pamätajú na svoje účesy zo 70., 80. či 90. rokov. Boli to nezameniteľné frizúry, ktoré boli typické pre danú dobu a dnes sú už takmer nepredstaviteľné, až na pár výnimiek. Vysoké a natopírované bujné účesy, elegantné kučery či rôzne zvláštne tvary vlasov, ktoré vás prinútia cítiť ducha vtedajšej doby. Ak sa pozriete do svojho rodinného albumu, tak aj tam určite uvidíte podobné alebo rovnaké účesy ako nižšie. Zrejme tou najdôležitejšou výbavou bol v tej dobe lak na vlasy.

1988:

Fotografia z 80. rokov:

70. roky:

1990:

80. roky:

60. roky:

80. roky:

70. roky:

70. roky:

80. roky:

1969:

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.