Umenie má rôzne podoby a má svoje účinky nielen na umelcov, ale aj bežných ľudí. Je neuveriteľné koľko stacionárneho, neživého objektu môže ovplyvniť naše myšlienky či pocity. Umenie je skrátka niečo, čo dokáže ovplyvniť náš život nezameniteľným spôsobom.

Častokrát sme vďaka umeniu absolútne očarení a nezmôžeme sa na veľa slov. Dnes vám prinášame množstvo jedinečných sôch, ktoré vás absolútne očaria. Veď, posúďte sami.

View this post on Instagram

Falling into the dragon’s mouth

A post shared by K. Treetrong (@blowithand) on

View this post on Instagram

Towering 18 feet tall and weighing in at more than 60 tons, “Ocean Atlas” the largest underwater sculpture in the world. The artwork depicts a local Bahamian girl carrying the weight of the ocean on her shoulders, a reference to the Ancient Greek myth of Atlas, the primordial Titan who held up the celestial spheres. Located in the Bahamas📍 • • • #jasondecairestaylor #bahamas #oceanatlas #nassaubahamas #nassau #itsbetterinthebahamas #oceaneyes #discoverocean #oceanart #largestintheworld #underwatermuseum #underwaterart #underwaterworld #belowthesurface #divingpassport #visualsoflife #heartoftheocean #art #artistsoninstagram #art_spotlight #artofinstagram #artlovers #sculpture #sculptureart #underwaterphotography #underwaterlife #oceanlovers #marineconservation #beautiful_world #creativemobs

A post shared by Jason Decaires Taylor (@jasondecairestaylor) on

Zdroj

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.