Nikomu sa nepáčia špinavé autá, ale ruský umelec Nikita Golubev má na to trochu iný pohľad. Tento chlapík v nich vidí umelecké plátna, na ktorých dokáže vytvoriť naozaj skvelé obrazy. Umelec z Moskvy, ktorého poznajú najmä pod menom Pro Boy Nick má veľkú fanúšikovskú základňu už aj na sociálnych sieťach. 

„Chcel som len vymyslieť niečo nové a zaujímavé. Zároveň som chcel tvoriť na veľkých plochách, čo mi nákladné auto umožňujú,“ povedal šikovný muž k svojej tvorbe. A ako vyzerajú jeho diela už najlepšie uvidíte na fotografiách nižšie, pretože ako sa hovorí je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť.

1.

2.

3.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.