Sovy sú zaujímavé zvieratká a nemenej zaujímavý je aj ich spôsob spania. Niektoré z nich totiž spia na bruchu, teda tvárou nadol. A aj keď sa to možno nezdá ako niečo veľmi zaujímavé, tak opak je pravdou. V skutočnosti je to nesmierne milý pohľad.

Novinár Mark Rees je zodpovedný za najúspešnejšiu PR kampaň spôsobu spania sovy. Obrázok, ktorý tweetoval, získal 120 000 likov, zo série fotografií urobil internetové fenomény na najrôznejších platformách, a to vrátane Twitteru, Facebooku, Imguru a samozrejme Redditu. Na fotografiách nižšie teda uvidíte aj roztomilé sovy od iných užívateľov Twitteru, ktorý sa zapojili.

Sú to krásne tvory:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.