V roku 2017 otvorili atrakciu zvanú Null Stern, ktorá nie je ani klasickou izbou. Ide totiž len o miesto, kde nájdete posteľ a stolíky v samotných horách, kde hostia skutočne na vlastnej koži spoznávajú prírodu okolo nich. Je to preto, že toto miesto je bez kúpeľne, stien aj stropu. Iba posteľ, vy a hviezdy. A najnovšie spoločnosť, ktorá má tieto atrakcie na starosti, otvorila ďalších šesť takýchto “izieb” vo východnom Švajčiarsku a tiež v Lichtenštajnskom kniežatstve.

“Nová vízia sa teraz stáva realitou v turistických destináciách východného Švajčiarska a v Lichtenštajnskom kniežatstve. Krajina v pozadí postele tvorí tapetu,” píše sa na oficiálnej stránke spoločnosti. Každú “izbu” budú prevádzkovať miestni obyvatelia, ktorí môžu zmeniť priestor na čokoľvek, čo najlepšie reprezentuje ich oblasť. Budú známi ako “moderní komorníci”. “Moderný komorník bude stelesňovať podstatu ducha tejto nulovej nehnuteľnosti,” vysvetľuje spoločnosť.

Spoločnosť ďalej vysvetlila, že každý moderný majster sa zúčastní jedinečného, no aj náročného školenia, aby sa dokonale naučil nosiť podnosy na strmých svahoch, ustielať postele vo veternom počasí a dokonca aj skákať cez vodné toky. Títo ľudia budú pripravení privítať hostí, sprevádzať ich do apartmánov a starať sa o ich všetky potreby. Návštevníci si nemusia robiť žiadne starosti ani so zlým počasím, pretože vyškolený komorník pomôže hosťom nájsť v takom prípade alternatívne ubytovanie.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.