Ak máte dlhé vlasy a účes ste si nikdy výrazne nezmenili, tak možno súhlasíte s tým, že je pre vás veľmi ťažké zmeniť ho zo dňa na deň. Na druhej strane treba povedať, že akonáhle to urobíte, môže vám to zvýšiť sebadôveru. A práve to je pravdepodobne ten hlavný dôvod, prečo ľudia majú tendenciu experimentovať so svojimi vlasmi. Často tak odštartujú veľkú životnú zmenu.

Zmena účesu môže povýšiť váš vzhľad na úplne inú úroveň, ale musíte sa zveriť profesionálnemu kaderníkovi, resp. takému, kto to s nožnicami naozaj vie. A práve počas nedávnych karanténnych časoch sa niektorí ľudia rozhodli trochu experimentovať. Dnes vám ukážeme úžasné premeny, ktoré priniesla súťaž s názvom #ONESHOT Hair Awards, ktorá sa organizuje každý rok. Existujú dve kategórie, ktoré môžu kaderníci predložiť, a to tzv. „Big Shot“ – fotografie nasnímané v profesionálnom štúdiovom prostredí a „Hot Shot“, teda bežné fotografie účesov.

V tomto článku je zoznam víťazov tejto súťaže, konkrétne uvidíte zábery daného človeka „pred a po“. Tieto transformácie zároveň ukazujú najhorúcejšie účesy a farebné trendy, ktoré kaderníci majstrovsky prenášajú na vlasy svojich klientov. Ak sa bojíte zmeny a túžite po nej, tak vám možno tieto premeny pomôžu s prvým krokom.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.