32-ročná hviezda zverejnila pred časom na svojom Instagrame obrázok a svet sa zbláznil, pretože takúto radikálnu zmenu speváčky Adele veru nikto nečakal. Jej prirodzená žiara, vlnité vlasy, jasný úsmev a svieži vzhľad dostal 4 milióny lajkov a množstvo rôznorodých reakcií. Našli sa aj také, ktoré neboli príliš pozitívne, no zastal si ju jej osobný tréner.

Adele kedysi:

Britská speváčka začala chudnúť minulý rok a odvtedy sa zmenila doslova na nepoznanie. Píšu o nej všetci a všade. Avšak, po tom čo zdieľala fotografiu zo svojej narodeninovej oslavy, tak mnohí napísali, že uprednostňujú starú Adele. Našli sa aj takí, ktorí zas písali, že by ju ani nespoznali, ak by nevedeli o koho ide. Uprostred nevôle si ju však zastal bývalý osobný tréner Pere Geracimo. Ten všetkým odkázal, že nikto by nemal byť kritizovaný za dosiahnutie svojich cieľov a jeho práca s klientmi je predovšetkým o zlepšení kondície a zdravia.

Postupná cesta:

Spomínaná fotografia, ktorá spôsobila vlnu:

Okrem toho tento tréner napísal, že jej cieľom nikdy nebolo stať sa super vychudnutou. „Bolo to skrátka o tom dostať ju do dobrej a zdravej kondície. Najmä po tehotenstve a po operácii,“ povedal Pete. Ďalej vo svojom dlhom príspevku dodal, že jej chudnutie nemá nič spoločné s predajom albumov či prostou publicitou. Urobila to skrátka sama pre seba a nikoho iného, už vôbec nie kvôli takejto pozornosti.

Nuž a my musíme dodať, že jej to naozaj pristane aj takto.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.