Ženu zasiahla pandémia výrazne a stratila kvôli nej svoju prácu. Napriek ťažkému osudu sa nevzdávala a bola za to odmenená. Ľudia žijúci v budove, v ktorej žena pracovala sa rozhodli, že tejto obľúbenej upratovačke darujú byt, za ktorý už dokonca zaplatili nájom na dva roky vopred.

Rosa, ktorá pracuje a žije v New Yorku, dostala darček o akom ani len nesnívala. Jej novým domovom bude byt so štyrmi spálňami a tromi kúpeľňami. Keď ju tam privolali, ona si myslela, že ide daný byt iba upratať, no následne sa dozvedela, že jej tento nový podkrovný domov dobrí ľudia jednoducho darovali. Táto žena stratila svoju prácu kvôli koronavírusu a finančne je na tom aktuálne veľmi zle, aj preto žije so svojou sestrou.

20 rokov pracovala Rosa ako upratovačka vo výškovej luxusnej budove. „Všetci ju milujú, a preto sme sa jej rozhodli vrátiť všetku lásku, ktorú rozdáva ľuďom,“ povedali darcovia. Ženu tam zavolali so zámienkou, že potrebujú byt upratať, no namiesto toho jej dali do rúk kľúče od jej nového bytu. „Ľudia, ktorí tu žijú, mi veľa o vás hovorili. Sú vašimi veľkými fanúšikmi. Ste tu celebritou a ste veľmi milovaná,“ povedal realitný maklér.

Maklér hneď na to podal žene kľúče so slovami, že všetko čo musí urobiť je vziať si kľúče a podpísať zmluvu. Byt má až 230 metrov štvorcových a je to skutočne nádherný nový domov.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.