Karty sa obrátili . V ćínskej ZOO vás zatvoria do klietky a budete to vy, kto sa nechá obkukávať šelmami.  Niekto by možno povedal, že by sa na to nedal ani keby mu za to zaplatili v Číne si však  za túto výhradu ľudia radi priplácajú.

zoo v cine

Návštevníkov naložia do nakladného auta, ktoré je vylepšené kúskami masa vďaka ktorému sa po vás dravá zver ako tigre alebo levy vrhnú ako po koristi.

zoo v cine 5

zoo v cine 4

 

Chceli sme dať návštevníkom pocit aké to je keď vás napadne dravá šelma bez toho aby boli návštevníci ohrození.  Samozrejme všetkých návštevníkov varujeme aby svoje ruky aj prsty nechávali striktne vo vnútri klietky pretože tiger nerozozná vašu ruku od kusu mäsa.

 

zoo v cine 3

 

Atrakcia ide naozaj „na dračku“ . Lístky sú vypredané na 3 mesiace dopredu .

zoo v cine 2

zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.