Sneh dokáže byť skvelým materiálom pre vytvorenie zaujímavých diel ako napríklad sôch, ale aj rôznych obrazcov či atrakcií. Avšak, niektorá tvorba je veľmi náročná a vyžaduje si veľa úsilia. Starší Američan sa rozhodol vytvoriť v snehu krásne obrazce, čo si však vyžadovalo prejsť až 80 kilometrov, čo nie je nič jednoduché.

61-ročný Simon Beck vytvoril tieto diela v meste Silverthorne, v štáte Colorado. Vytvorenie niečoho takého si vyžiadalo až dvojtýždňové úsilie. Chlapík urobil kvôli vlastnému potešeniu a zábave až 8 snežných obrazov. Jeho zložité tvary sú najlepšie viditeľné samozrejme zhora a rozhodne stoja za pozretie. N fotografiách môžete vidieť obrazce ako kvet života, 10-bodová hviezda, snehová vločka či kruhové pole.  

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.