Tal Peleg je úžasná kozmetička, ktorá dokáže z očných viečok urobiť magické umenie. Diela, ktoré vytvára sú veľmi maličké, ale plné detailov a farieb. Jej umenie často obsahuje odkazy na popkultúru z filmov, televíznych programov alebo scén z rozprávok. Tal spomenula, že inšpiráciu nachádza v čomkoľvek, od zvierat a prírody až po sociálne problémy a duševné zdravie.

Tal sa k svojej záľube vyjadrila takto: „Vždy som milovala umenie a make-up, takže maľovanie na viečka bol môj spôsob, ako zmiešať tieto vášne. Očné viečko používam ako plátno na rozprávanie príbehu a na inšpiráciu ľudí. Začala som pred mnohými rokmi maľovaním zvierat a rozprávok a postupom času sa moje očné umenie stalo čoraz podrobnejším a náročnejším“. Ako to vyzerá nech už zhodnotí každý sám.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.