Ak chcete schudnúť a neviete ako na to resp. nechcete tráviť svoj čas v posilovni či napr. behaním v prírode, máme pre vás jeden tip, ktorí možno zaberie. Príkladom vám môže ísť táto 86-ročná starenka. Tá všetkým dokázala, že si nemusíte kupovať drahé členstvo v posilovniach a dokonca ani opustiť svoj dom, aby ste zhodili nadbytočné kilá.

Foto od youtube

Jessica Slaughter schudla až 55 kg len tým, že sa prechádzala po svojom malom byte. Pochádza zo St. Louis, Missouri a so svojou obezitou bojovala už od doby, kedy navštevovala základnú školu. Avšak, pred pár rokmi jej diagnostikovali cukrovku a žena sa rozhodla, že musí svoj život zmeniť. Zo svojho jedálnička vynechala mäso, mliečne výrobky a alkohol a začala sa prechádzať po svojom byte. Jej denné prechádzky trvajú 20 až 25 minút denne a počas týchto prechádzok urobí okolo 3000 krokov.

Foto od youtube

Možno sa vám to zdá zvláštne a nezáživné, no je dosť možné, že niekto sa v tom rovnako ako táto starenka nájde a pomôže mu to. Jej pas sa z veľkosti 22 zmenšil na veľkosť 4. Táto babička sa vyjadrila, že dúfa, že táto jej transformácia inšpiruje aj iných, najmä starších ľudí. „Chcem len, aby si starší ľudia uvedomili, že len kvôli nášmu vyššiemu veku ešte nemusíme prestať žiť,“ povedal Slaughter. „Chcem všetkým odkázať, že existuje aj lepší spôsob života, stačí si ho vybrať.“

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.