Večné mesto je opäť dostupné! Rím je destináciou, ktorú nikdy nemôžete oľutovať. Je to proste skvost medzi mestami a ak tam chcete zavítať, práve teraz využite super šancu.

roma fotografia
Foto od Julius_Silver

Zaobstarajte si spiatočné letenky do večného mesta z Viedne len za cenu 20€! Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok pre dvoch.

Termín:

Za túto cenu je dostupný februárový termín, a to od 8.2. – 11.2.2019. Viac na stránke wizzair.

Batožina:

Ak ste členmi Wizz Discount Clubu, tak v cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm a tiež kufor na kolieskach s rozmermi maximálne do 55x40x23 cm.

Niečo o Ríme:

– Samozrejme že už keď budete v Ríme, nemôžete vynechať najznámejšie a najobľúbenejšie námestie – Piazza Navona. A taktiež ani ikonickú pamiatku celého Talianska, ktorou je Koloseum.

– Keď vyrazíte na predĺžený víkend, snažte sa prejsť najmä tie pamiatky, ktoré chcete vidieť, pretože v Ríme je toho toľko, že všetko určite nestihnete.

roma fotografia
Foto od caldeclara

– Ďalšou zaujímavou atrakciou, ktorá vás prenesie do minulosti je Panteón, čiže antická stavba. Tento chrám stojí na námestí Piazza della Rotonda a patrí medzi najzaujímavejšie stavebné pamiatky.

– Jedinečnú atmosféru ponúka aj Forum Romanum, ktorý má obdĺžnikový tvar a obklopujú ho významné antické budovy. To je len niekoľko našich tipov, avšak nižšie vám ponúkneme ešte viac.

roma fotografia
Foto od Luisfpizzarro

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Viac tipov:

V prípade, že sa vyberiete na dovolenku do tohto mesta, nezabudnite si prečítať nášho sprievodcu, ktorý vám môže veľmi pomôcť. Nájdete v ňom užitočné rady a tipy, ako a kde sa ubytovať, čo ochutnať alebo čo určite vidieť. Toto a ešte o čosi viac nájdete na tomto odkaze.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.