Mnohí Slováci vyhľadávajú dovolenku v teplom prostredí aj v zimných mesiacoch, pretože nie každý obľubuje dlhú zimu. Ak patríte medzi tento druh dovolenkárov, Malta je teraz jedna z horúcich kandidátov.

Malta fotografia
Foto od JanneG

Práve teraz si môžete zaobstarať spiatočné letenky priamo z Bratislavy na Maltu len za cenu 28€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair. Let vám potrvá necelé 2 a pol hodiny.

Termín:

Za túto cenu je dostupný marcový termín, a to od 10.3. – 14.3.2019. Viac na ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Čo sa oplatí vidieť:

– Rozhodne navštívte nádherné hlavné mesto Vallettu a taktiež stredoveké mesto Mdina.

– Malta je výnimočná aj z historického hľadiska, pretože tam nájdete stavby staršie ako egyptské pyramídy a na jednotlivých budovách sa podpísal vplyv rôznych štýlov štýlov Európy, Ázie či Afriky.

Malta fotografia
Foto od spfoia

– Keď už tam budete mali by ste ísť aj na najvyšší kopec na ostrove, ktorým je Dingli Cliffs odkiaľ budete mať skvelý výhľad.

– Tieto mesiace sú ako stvorené pre ľudí, ktorí nemajú radi veľa ľudí a chcú si v pokoji vychutnať všetku krásu, ktorú tento ostrov ponúka.

– Môžete navštíviť aj okolité ostrovy ako je napr. ostrov Gozo. Malta je skutočne krásny ostrov.

Malta fotografia
Foto od Giuseppe Milo (www.pixael.com)

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť