Mnohí Slováci vyhľadávajú dovolenku v teplom prostredí aj v zimných mesiacoch, pretože nie každý obľubuje dlhú zimu. Ak patríte medzi tento druh dovolenkárov, Malta je teraz jedna z horúcich kandidátov.

Malta fotografia
Foto od JanneG

Práve teraz si môžete zaobstarať spiatočné letenky priamo z Bratislavy na Maltu len za cenu 28€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair. Let vám potrvá necelé 2 a pol hodiny.

Termín:

Za túto cenu je dostupný marcový termín, a to od 10.3. – 14.3.2019. Viac na ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Čo sa oplatí vidieť:

– Rozhodne navštívte nádherné hlavné mesto Vallettu a taktiež stredoveké mesto Mdina.

– Malta je výnimočná aj z historického hľadiska, pretože tam nájdete stavby staršie ako egyptské pyramídy a na jednotlivých budovách sa podpísal vplyv rôznych štýlov štýlov Európy, Ázie či Afriky.

Malta fotografia
Foto od spfoia

– Keď už tam budete mali by ste ísť aj na najvyšší kopec na ostrove, ktorým je Dingli Cliffs odkiaľ budete mať skvelý výhľad.

– Tieto mesiace sú ako stvorené pre ľudí, ktorí nemajú radi veľa ľudí a chcú si v pokoji vychutnať všetku krásu, ktorú tento ostrov ponúka.

– Môžete navštíviť aj okolité ostrovy ako je napr. ostrov Gozo. Malta je skutočne krásny ostrov.

Malta fotografia
Foto od Giuseppe Milo (www.pixael.com)

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.