ryanai fotografia
Foto od mattbuck4950

Východ sa môže tejto novinke radovať. Letecká spoločnosť RyanAir bude od budúceho roka ponúkať túto skvelú letenku doslova za pár drobných.

RyanAir prichádza do Košíc s ponukou akú doposiaľ východ nevidel. Potešia sa samozrejme aj Slováci žijúci v Británii, ktorí budú môcť za rodinkami cestovať rýchlejšie a lacnejšie. Práve kvôli veľkému zájmu Slovákov o lety do Spojeného kráľovstva sa jedna z najväčších európskych spoločností rozhodla využiť svoju novú základňu Londýn Southend a sprostredkovať tak lety odtiaľ priamo do metropoly nášho východu – mesta Košíc. Ďalšou skvelou správou je, že sa z tejto Londýnskej leteckej základne viete dostať priamo do centra Londýna za menej než hodinu cesty vlakom. Lety budu sprostredkované lietadlom Boeing 737-800 s počtom miest pre pasažierov 189, ktorý bude lietať pravidelne od apríla budúceho roku už trikrát týždenne. Prvý let by sa mal uskutočniť 2. apríla 2019 za skvelú cenu, už od 24,99 eur.

Vďaka tejto linke si na svoje prídu aj hokejoví nadšenci zo zahraničia, ktorí si jednoducho a lacno budú môcť k nám na Slovensku prísť pozrieť a zažiť hokejovú atmosféru naživo.

ZDROJ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.