Chcete si užiť dovolenku, máte dostatok odvahy a nechcete minúť množstvo peňazí aj v takej destinácii akou je Bali? Pripravte sa však, že budete bývať v domčeku na strome.

Ak vám nevadí, že niekoľko nocí pobudnete v malebnom domčeku, ku ktorému sa musíte dostať do slušnej výšky po rebríku, tak toto je príležitosť pre vás. Možno v ňom nestrávite celú dovolenku, ale vyskúšať si niečo také sa naozaj oplatí. Cena je 30€/noc, čo nie je vôbec zlá ponuka. Také výhľady, prostredie a nostalgiu vám nezaručí žiadny hotel. Veď, kto by nechcel pobudnúť v domčeku na strome? Alebo kto o tom ako malý nesníval?

A má to ešte ďalšiu výhodu, a síce, že je to na nádhernom Bali. Bali je ako taký raj na zemi a zároveň možno povedať, že sen mnohých cestovateľov. Dom na strome sa nazýva Rumah Pohon a nachádza sa konkrétne na ostrove Nusa Penida. Je situovaný priamo pri pobreží nad nádherným modrým morom, odkiaľ budete mať jedinečné výhľady, o západoch a východoch slnka nehovoriac.

“V tomto domčeku na strome sú všetky vaše detské sny zakotvené v zázraku. Predstavte si, že sa zobudíte zo spánku sprevádzaný čistým vzduchom, zvukom vtákov a vôňou čerstvých stromov,” sa dočítate v popise.

View this post on Instagram

Not salty about this view. 👌

A post shared by Nicole F (@nickel4109) on

Ubytovanie je celkom útulné, čo z neho robí ideálne miesto pre romantickú dovolenku, ale je ďaleko od ideálu v prípade, ak plánujete rodinnú dovolenku. Nájdete tam jednu spálňu a jednu kúpeľnu. Toto jedinečné ubytovanie má skvelé recenzie. Jeden z návštevníkov napísal: “Toto bolo to najkrajšie miesto, na akom som kedy bol”. Iný zas napísal: “Síce to chce námahu dostať sa tam, no je tam úžasná sprcha, jedlo a veľmi milý personál.” A takto by sa dalo pokračovať s pozitívnymi ohlasmi aj ďalej.

Nevýhoda? Je to tak populárne miesto, že s rezerváciou budete musieť počkať až do októbra 2019, termíny sú totiž plné. Ale rok 2020 by už mohol byť ten váš.

Zdroj

, Okúste ubytovanie na Bali v domčeku na strome, kde zažijete niečo, o čom sa vám v hoteli môže iba snívať
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.