Na videu, ktoré by mohlo byť najroztomilejším videom z roku 2020, je mláďa opice, ktoré sa vozí na chrbte tigrieho mláďaťa. Aj keď je makak Ban Jin menší, je v skutočnosti o mesiac starší ako jeho trojmesačný kamarát. Zdá sa, že dvaja nepravdepodobní priatelia, ktorí žijú v parku Hengshui v severočínskej provincii Che-pej, sú veľkými priateľmi.

„Dvojica sa stala najlepšími priateľmi po tom, čo sa narodili tesne po sebe a spolu aj vyrastali,“ povedal zoológ. Teraz majú dostatok času na pravidelné spoločné hranie vo svojej ohrade. Pani Dai, manažérka parku, povedala:Radi trávia čas spolu. Nechali sme ich hrať sa spolu aj keď Ban Jin sa spočiatku tigra dosť bál. Ale rýchlo sa navzájom spoznali a teraz sú z nich najlepší priatelia.“ Dvojica je mimoriadne rozkošná.

Pozrite si rozkošné video:

Zdroj

Foto: youtube

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.