Zvážili ste všetky životné zmeny predtým, ako ste si zaobstarali svojho domáceho miláčika? Pamätať treba totiž na to, že zviera nie je vec, ktoré sa dá len tak odložiť vtedy, keď si zmyslíte. Život so psíkom či mačkou je úplne iný. Všetcí tí, ktorí svojho miláčika máte a viete to porovnať so životom bez neho, určite viete o čom píšeme.

Taiwanský majiteľ psa a mačky chce dosiahnuť to, aby si každý najprv dobre zvážil či si domov prinesenie zviera a či ho zvládne. Vzhľadom k tomu sa rozhodol zdieľať sériu ilustrácií zobrazujúcich život pred a po zaobstaraní si domáceho miláčika. Koniec koncov, starostlivosť o inú živú bytosť je veľká zodpovednosť. No na druhej strane vám dokáže priniesť zvieratko do rodiny aj množstvo lásky a šťastia. Nuž, teda poďme na ilustrácie, v ktorých sa určite majitelia zvieratiek nájdu.

PRED a PO:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.