Okolo tohto prípadu visí viacero otáznikov. Muž zahynul 10 dní po tom, ako omylom zjedol na párty jaštericu. David Dowell zomrel v absolútnej agónii a spočiatku mu diagnostikovali salmonelózu. Lekári však spočiatku nevedeli o čo ide a tým pádom nepostupovali tak, ako mali.

gecko fotografia
Foto od herbert2512

Jeho rodina a priatelia teraz chcú teraz odpovede na otázky, ktoré visia nad jeho smrťou. V nemocnici ho totiž nechali v obrovských bolestiach. Zachranári si mysleli, že má gastroentorologický záchvat. Mužova dlhoročná partnerka sa vyjadrila, že jeho smrť bola obrovským šokom. „Nikdy by sme si ani len nepomysleli, že by sa niečo takéto mohlo stať. Bol to veľký šok a stále je,“ povedala. „Bol to ten najlepší človek, ktorého som kedy stretla, bol najlepší otec,“ dodala.

Potom, čo strávil deň v nemocnici, lekári mu diagnostikovali salmonelu – čiže ochorenie, ktoré spôsobuje hnačku, žalúdočné kŕče či horúčku. Avšak v prípade Davida to bolo ešte horšie, mal zelenú žlč a čierny moč. Navyše, jeho žalúdok bol taký nafúknutý, že vyzeral akoby bol tehotný. Jeho rodina si spočiatku myslela, že salmonelu vyvolalo kuracie mäso, ale potom Davidovmu kamarátovi povedali, že na párty zjedol jaštericu.

David zomrel o 10 dni počas operácie. Okolo jeho smrti je však mnoho otáznikov. Hannah dodala: „Chceme spravodlivosť pre Davida alebo aspoň odpovede na otázky.“ Vo vyhlásení nemocnica uviedla, že nie je schopná vyjadriť sa k Davidovej smrti.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.