Láska otca k dieťaťu sa prejavuje rôzne. Od čítania rozprávok pred spaním, cez kontrolovanie toho, či niekto nie je pod posteľou až po oblečenie sa do ružového kostýmu len kvôli svojej malej dcére a pamiatke.

Fotografka Jenn Floyd vytvorila fotografie otca Caseyho spolu s jeho ročnou dcérkou, pričom obaja boli v ružových kostýmoch určených na balet. Tieto zábery sa rozšírili po internete a vyžiadali si pochvalné komentáre na účet otca. Fotografka sa vyjadrila, že otcovi bolo spočiatku trochu blbé fotografovať sa v ružovom kostýme, no veľmi rýchlo to prekonal. „Cítime sa veľmi dobre, pretože sme dostali úžasnú spätnú väzbu. Sme za to radi všetci,“ povedala Jenn. „Bol to spontánny nápad, ktorým sme chceli vyvolať úsmev na tvári našich priateľov a známych. Netušili sme, že to vyvolá úsmev celého národa,“ dodala.

Tutu odev, ktorý nosia baletky, vyrobila matka ročnej dcérky vlastnoručne. Hoci je otec dievčatka tvrdý chlap so všetkým čo k tomu patrí, tak sa vyjadril, že tieto fotografie sú skvelé aj z toho hľadiska, že ich možno použiť do budúcna a raz sa na nich spolu s dcérkou dobre zabavia. „Urobím čokoľvek pre svoju dcérku. Je to šialené ako rýchlo vyrástla. Je skutočne zábavné dieťa a ja ju milujem nadovšetko,“ povedal hrdý otec.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.