Carl Raine nedávno kúpil dom, ktorý však potreboval rekonštrukciu. Obývacia izba bola, prirodzene, jedným z projektov s najvyššou prioritou. Namiesto toho, aby ju zmenil na útulný salónik s barom alebo niečo podobné, vytvoril z nej niečo iné a oveľa lepšie – hotový raj pre svojho 3-ročného syna Oakleyho.

„Chcel som využiť čo najviac podlahovej plochy, ktorá bola východiskovou časťou pre celý návrh,“ uviedol Raine. „Prinútilo ma to využiť celý priestor čo najlepšie,“ dodal. Rozhodol sa tam umiestniť jednoduché veci ako šmykľavku, špeciálny priestor na guličky, ktoré mu pomáhajú byť aktívnym, ale aj tunely, počítadlo a mnoho iného. Všetko čo do izby umiestnil slúži na rozvoj  jeho syna, resp. jeho schopností. Nešlo mu tak len o to, aby ho zabavil, ale aby sa aj chlapček učil nové veci.

Aplikoval tam aj ďalšie veci, ktoré dokážu aktivovať chlapcove motorické schopností. „Sú to jednoduché, no veľmi efektívne pomôcky, ktoré pomôžu synovi rásť,“ povedal jeho šikovný otec. A ako povedal, celá táto prerábka ho vyšla na niečo vyše 1 000 dolárov. To však vďaka tomu, že je šikovný a dokázal si všetko vyrobiť sám, takže sa jeho náklady znížili na minimum, zaplatil totiž len za niektorý materiál. A jeho výsledok práce? Tak to skutočne stojí za to. Izba, ktorú vytvoril je dozaista snom každého dieťaťa.


 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.