Otcovia sú skrátka úžasní. Situácia okolo koronavírusu navyše mnohých dotlačila ku kreativite. Ako príklad vám uvedieme jedného otca z Londýna, ktorý svoju ozajstnú fantáziu ukázal tým najkúzelnejším spôsobom. Otec Dylan vytvoril repliku šikmej uličky z Harryho Pottera vo vnútri šatníka svojej dcéry Elly.

Dylan však priznal, že trvalo mesiace, kým sa dopracoval k tomu, aby postavil mini verziu šikmej uličky. „Použil som hlavne drevo, ale našiel som napríklad aj tapety s knihami, na ktorých už boli vytlačené knihy, ktoré skutočne pomohli, aby to vyzeralo dobre a ušetrilo mi to čas.“ Samotná stavebná časť trvala chlapíkovi niečo vyše mesiaca. Všetko stihol do narodenín svojej dcéry. „Chcel som urobiť pre Ellu niečo špeciálne, keďže som trávil toľko času doma,“ povedal šikovný otecko. Napokon sa teda rozhodol pre šikmú uličku a výsledok je viac než úžasný.

Presvedčte sa o tom na týchto záberoch:

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.