Chris Kyle sa stal veľmi známym vo svojej komunite, no aj mimo nej. Pýtate sa čím? Obyčajným príspevkom. Muž sa rozhodol navštíviť malý kuchynský kútik svojej dcéry Avy. Tá bola spokojná so svojim zákazníkom a vybrala mu ten najlepší stôl. Nielenže mal Chris vedľa seba visiace balóniky, ale sledoval svoju rozkošnú kuchárku počas toho ako mu pripravuje objednávku.

Chris neskôr napísal recenziu pre Avynu kuchyňu na svojom Instagrame a poďakoval dievčatku za dobré jedlo. A ľudia si tento milý príspevok všimli a veľmi rýchlo sa stal virálnym. Zrejme aj preto, že dokonale vystihol osobnosť jeho dcérky. „Avyna osobnosť je úplne úžasná. Je to veselé dievča. Od momentu prebudenia sa smeje a hrá celý deň,“ povedal otec. Obaja zvyčajne trávia čas spolu, od rána až do večera. „Ako podnikateľ pracujem na plný úväzok z domu, čo mi umožňuje byť každodenne s mojimi dievčatami,“ vysvetlil otec.

„Spočiatku som si nebol istý či som urobil dobre, že som túto kuchynku kúpil, pretože stala pár stoviek dolárov. Váhal som a nebol som si istý či sa malej bude páčiť.“ No akonáhle videl, akú veľkú radosť jeho dievčatku urobila, tak rýchlo pochopil, že urobil dobre. „Stálo to za každý cent. Ava je hviezdou svojho malého sveta,“ vyjadril sa. Chris povedal, že bol ohromený láskou a slovami povzbudenia okolo tohto virálneho postu.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.