Pravdepodobne si mnohí z vás spomínajú na neuveriteľne talentovaného deväťročného Joea (tiež známeho ako Doodle Boy) z Anglicka, ktorý sa v triede stále trápil. Všetci vieme, ako sa stal uznávaným po celom svete po tom, čo učiteľ umeleckej školy uznal jeho talent a chlapček bol požiadaný, aby vyzdobil steny reštaurácie v Shrewsbury. O tomto sme vám už písali, ak niektorí neviete o čom píšeme a chcete vedieť viac, klikajte tu.

Máme pre vás ale najnovšiu aktualizáciu – Joe stále kreslí, rozvíja svoje zručnosti a práve dokončil svoj najnovší projekt na stene svojej umeleckej školy. Chlapcovi to trvalo asi 7 hodín, kým dokončil svoje logá. „Joe prijíma úžasné reakcie od ľudí z celého sveta a stretol sa so skutočne pozitívnymi reakciami. Za to všetkým veľmi pekne ďakujeme, to sa veľmi cení,“ uviedol jeho otec Greg. „Boli sme neuveriteľne zaneprázdnení, Joe bol zaplavený žiadosťami o kreslenie a teraz sme pre neho najali agenta, resp. manažéra, ktorý mu pomôže,“ dodal. Joeho otec Greg chce, aby jeho syn stále kreslil pre svoju lásku k umeniu, nie pre peniaze. 

A toto je jeho najnovšia tvorba:

 

 

Zdroj, foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.