Kto si myslí, že mačka a pes spolu nedokážu žiť, sa mýli, čo vám dokáže aj dnešný príbeh. Japonský pár má psíky plemena šiba inu už roky, ale manželka vždy chcela aj mačku. „Dôvod, prečo som chcela rozšíriť našu rodinu o mačku bol celkom jednoduchý, v minulosti som totiž toto zviera mala. Ale keď som povedala svojmu manželovi, že chcem mačičku, dozvedela som sa, že on s tým nesúhlasí, pretože mačky nemá príliš rád. Zakaždým to teda odmietol. Po nejakom čase sa mi však napokon podarilo presvedčiť ho,“ povedala šťastná žena.

Pár si začal hľadať sivé mačiatko s krátkou srsťou. „Tiež som hľadala plemeno, ktoré skutočne dokáže výjsť aj so psami. Nakoniec sme sa rozhodli pre americkú krátkosrstú mačku,“ dodala manželka. Pár si ju vybral od chovateľa v Kanagawe a čoskoro si domov priniesli tento nový prírastok. A do „psej svorky“ skutočne dobre zapadla. Hneď od začiatku mačiatko si Kiki začala rozumieť so psíkmi. Dnes je z nich už nerozlučiteľná partia a všetko robia spolu, od spánku až po objavovania vonkajšieho sveta.

A ich spoločné fotografie vás dostanú:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.