Pokiaľ ide o testovanie sily vášho partnerského vzťahu, môžete sa napríklad pokúsiť vášho partnera spýtať koľko toho o vás vie, alebo aj bývať určitý čas spolu. Tento pár sa to však rozhodol posunúť na inú úroveň a pripútali sa reťazou na tri mesiace, aby zistili aký je ich vzťah silný.

Alexander a Viktoria sa pripútali na Valentína a Vitalij Zorin z ukrajinského národného registra rekordov dohliada na tento experiment. „Dlane zaľúbeného páru sú od seba vzdialené len pár centimetrov,“ povedal Vitalij. „Ideme vytvoriť rekord. Je na nás reťaz a všetky články sú spojené. Konečný článok bude uzavretý výsledným záznamom v registri rekordov,“ dodal Alexander.  

Prvá skúška ich vzťahu bola cesta taxíkom domov, ktorá merala 520 kilometrov. Už len pred použitím toalety sa museli dohodnúť či pôjdu na mužskú, alebo ženskú. Napokon si vybrali, že pôjdu spoločne na dámsku toaletu, čo šokovalo tamojšiu upratovačku. Pár už dokonca zverejnil videá, na ktorých sa na striedačku sprchujú, či videá, na ktorých majú oblečené špeciálne oblečenie. Pár si myslí, že v takejto tesnej blízkosti vydržia aj tri mesiace. A ak sa budú chcieť oddeliť, budú musieť vyhľadať pomoc odborníka, ktorý im reťaz z rúk dá dole.  

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.