Láska je veľmi silná a dokáže naozaj divy. Niektorí to pokladajú za klišé, iní toto tvrdenie dokážu preukázať úchvatnými činmi. Inak tomu nie je ani v tomto prípade, predstavíme vám krásny príbeh plný lásky.

Bill a Glad Forward sú manželmi viac ako 50 rokov. Počas života ale čelili mnohým nepríjemným prekážkam, vrátane udalostí z roku 2004, kedy sa zdravie ženy začalo znepokojivo zhoršovať a diagnostikovali jej Alzheimerovu chorobu. Láska k cyklistike je však silná a nikdy ich neopustila. Pár trávil už od mladosti väčšinu času vonku, hlavne na bicykli. Bill tvrdí, že bicykle sú neoddeliteľnou súčasťou ich života a keďže Glad už nebola taká mobilná, ako predtým, tak sa zdalo, že ich spoločné aktivity nadobro skončili. Bill sa však nevzdal a prisahal, že pre svoju ženu urobí čokoľvek. Mužovi preto napadlo postaviť špeciálny bicykel, ktorý by bol vhodný pre jeho manželku.

Keďže chlapík je veľmi šikovný, tak aj výsledok jeho práce stojí za to, čo vidíte aj na fotografiách. „Keď sme spolu začali randiť, jazdil som za ňou na bicykli z miesta, kde som žil asi 5 kilometrov, vždy v sobotu popoludní, pretože to bola jediná šanca ako sa vidieť,“ vysvetlil Bill. Vyjadril sa aj k ich dnešnému vzťahu. „Jej chorobu nepovažujem za nijaké bremeno, považujem skôr za veľké privilégium starať sa o osobu, ktorá ma milovala všetky tie roky. Je to moja princezná a ja som jej William,“ vyznal sa z citov muž. Viac o ich jedinečnom vzťahu ale prezrádzajú fotografie.

 

 

 

Zdroj

foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.