Pearl Jam

*Postaviť

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

5 KOMENTÁRE

  1. No koukám, že to byli docela omezenci. To jim to jako nebylo jasné. Je to úplně to samý jako když si du koupit rohlíky. Taky je tam přirážka obchodu. To si spíš měli lístky prodávat sami. Ach ta nekonečná lidská hloupost.

    • Ale oni si brali mnohem víc než bylo třeba, většina ceny lístku šla prodejci. Po tomhle se rozhodli že se na ně vyserou a lístky stáli o víc jak půlku míň.

  2. Keď boli Faith no more v roku 1993 v Bratislave, tak, samozrejme až po koncerte, spevák zistil, že lístky boli pre nás smrteľných Slovákov príliš drahé (myslím, že 300 SK, na Metallicu boli 600 SK) a ocenil, že nás tam prišlo napriek tomu tak veľa. Následne vyhlásil, že lístky na budúci koncert nebudú drahšie ako za 1, 2 alebo tuším 3 pivá, už si nespomínam. Odvtedy v Bratislave nekoncertovali až do roku 2015… a lístky stáli na státie 59 €…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.