Tak toto je neuveriteľný príbeh. Žena stratila peňaženku pred 46 rokmi a po tak dlhom čase sa k nej vrátila, čo je naozaj neuveriteľné. Našiel ju Tom Stevens, ktorý pracoval na prestavbe historického kina Majestic Ventura, ktoré sa nachádza v južnej Kalifornii.

Tom našiel červenú peňaženku medzi starými obalmi, plechovkami od nápojov a inými vecami, ktoré tam zostali zabudnuté. Okamžite sa teda rozhodol, že nájde jej majiteľku a na stránke kina zdieľal svoj nález, ktorý patril žene menom Colleen Distin. V peňaženke boli okrem iného staré fotografie, lístok na hudobný koncert či vodičský preukaz, ktorého platnosť vypršala v roku 1976. V čase, kedy peňaženku stratila mala Colleen niečo po dvadsiatke.

Po istom čase si tento príspevok všimla samotná Colleen a ohromená sa Tomovi okamžite ozvala. „Pamätám sa ako som peňaženku stratila. Mala som tam len málo peňazí, no vtedy som ich potrebovala. Netušila som však aké fotografie či lístok na koncert tam sú. Keď som to preskúmala, bolo to úžasné, taký návrat do minulosti,“ povedala a veľmi pekne poďakovala nálezcovi, ktorý bol taktiež spokojný. Napokon si od ženy nevzal ani žiadnu odmenu.

Zdroj

Foto: youtube

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.