Mimoriadne dobre sa pozerá na činy vplyvných spoločností, ktoré pomáhajú tým, ktorí to potrebujú. Tentoraz ide o spoločnosť vyrábajúcu pivo. Tá podáva pomocnú ruku psíkom, ktorí nemajú domov, majú ešte k tomu aj iné problémy a sami by si ho našli len ťažko.

Predmetnou spoločnosťou je pivovar so sídlom v Severnej Dakote s názvom Fargo. Nedávno sa spojil s miestnym zvieracím útulkom a vytvorili plechovky, na ktorých sú zvečnené rozkošné šteniatka, ktoré si ľudia môžu osvojiť. Pivo a roztomilé šteniatka idú momentálne ruka v ruke, vďaka čomu sú milovníci oboch šťastní. Táto pomoc bola poskytnutá šiestim vybraným psom. A podľa čoho ich vybrali? Nuž, práve títo chlpáči sa ťažšie osvojujú kvôli svojim spoločenským problémom s inými psíkmi. Tieto šteniatka sú skrátka odsúdené na to, že musia veľmi dlho čakať na druhú šancu.

8-ročný Nyx:

6-ročná Virginia:

„Dúfame, že vďaka tomuto činu dokážeme trochu zvýšiť povedomie o psíkoch a pomôžeme im nájsť nový domov,“ napísala na svojom Facebooku spoločnosť Fargo. S nápadom prišiel Jerad Ryan, ktorý je dobrovoľníkom v útulku a taktiež pracuje v spoločnosti, ktorá vyrába plechovky pre spomínanú značku piva. „S návrhom som zašiel za šéfom a nápad sa mu veľmi páčil. Následne som oslovil spoločnosť Fargo, či by to pre nás boli ochotní urobiť a oni ihneď súhlasili. Dali útulku rôzne dary a dokonca zorganizovali udalosť, na ktorú mohla prísť široká verejnosť. Na danej udalosti sa stretli práve s týmito 6 psíkmi. Reakcia komunity bola úžasná a srdečná,“ uviedol Ryan Told. Pivo v limitovanej edícii bude k dispozícii v pivovare Fargo tak dlho, ako vydržia zásoby. Zostáva len dúfať, že to šteniatkam pomôže a možno sa inšpirujú aj ďalšie spoločnosti všade po svete.

3-ročný Bizzy:

2,5-ročná Hobie:

2,5-ročný Jensen:

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.