Uviaznutie v malom priestore nemusí byť tou najhoršou vecou na svete, ak ste obklopení svojim obľúbeným jedlom. Rovnako ako v prípade tohto hladného plcha, ktorý sa ocitol v kŕmidle pre vtáky a užíval si slnečnicové semená. Cheryl Hewins povedala, že našla toto malé zviera uväznené v plastovom kŕmidle. Cheryl si je istá, že tam zviera muselo byť aspoň dve hodiny a zjesť toľko jedla, až tam uviazlo.

, Plch uviazol v kŕmidle pre vtáky po tom, čo sa vyjedol tak, že sa nedokázal dostať von
Foto od Facebook

Žena povedala, že bola prekvapená, keď vo svojom kŕmidle pre vtáky našla bacuľatého hlodavca, ale je rada, že si pochutnal. Catherine Holder zo skupiny “Hampshire Dormouse Group”, ktorá pomáhala pri záchrane zvieraťa po tom, čo ju Cheryl kontaktovala na Facebooku, uviedla: “Cheryl trochu spanikárila, keď ho našla v kŕmidle. Veľmi rýchlo som potvrdila som, že ide o plcha. Povedala som jej, že je potrebné ho čo najskôr vypustiť von.”

, Plch uviazol v kŕmidle pre vtáky po tom, čo sa vyjedol tak, že sa nedokázal dostať von
Foto od Facebook

Catherine ešte dodala, že je veľmi neobvyklé vidieť takéhoto tvora len tak nehybne sedieť. A priznala, že keď videla fotografiu plcha, tak sa musela smiať. “Neverila som tomu, keď som uvidela fotografiu. Je pekné, že to bol plch, pretože toľkokrát si ľudia myslia, že toto zviera videli a nie je to tak,” vyjadrila sa. Zaujímavé je, že plchy všeobecne neprichádzajú do záhrad a ak áno, je to najčastejšie počas noci. Sú veľmi plaché, no tento si to vymyslel inak.

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.