Zapletené vlasy sú skutočnou klasikou. Najstaršie známe zapletené vlasy sú tie, ktoré sa našli na Venuši z Willendorfu, ide o figurínu, ktorá bola vytvorená asi pred 30 000 rokmi. Staršie generácie učia svoje deti robiť vrkoče, takže v podstate ide o tradíciu prenášanú z jednej generácie na druhú. Skutočná klasika.

Ale teraz sa vráťme do súčasnosti. Elvira Jonsson je žena, ktorá je priam posadnutá pletením vlasov. Toto dievča, ale posunulo danú záľubu na novú úroveň. Každý účes, ktorý vytvorí, vyzerá ako úžasné majstrovské dielo, ktoré by ste si mohli ľahko predstaviť na hlave ktorejkoľvek princeznej od Disneyho.

Takto vyzerajú jej diela:

Pozrite sa aj na kratšie návody ako si účesy vytvoriť:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.